Dwa światy. Prezydent Austrii do Polski przyjechał drugą klasą, Stanisław Karczewski wsiadł w piątek do rządowego odrzutowca

COP24. Prezydent Austrii do Polski przyjechał drugą klasą

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-szczyt-klimatyczny-katowice2018/aktualnosci/news-cop24-prezydent-austrii-do-polski-przyjechal-druga-klasa,nId,2711085#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Prezydent Austrii Alexander Van der Bellen zapowiedział, że w ramach walki z emisją dwutlenku węgla, na szczyt klimatyczny COP24 w Katowicach przyjedzie pociągiem. Nikt, nawet on sam, nie spodziewał się, że prezydent do Polski dotrze drugą klasą.

Karczewski poleciał do Paryża z „ważnego dla Polaków” powodu. Internauci nie przestają drwić

https://natemat.pl/256575,marszalek-karczewski-pojechal-do-paryza-na-swiecenie-kaplicy-internet-drwi

Stanisław Karczewski wsiadł w piątek do rządowego odrzutowca i poleciał z oficjalną wizytą do Paryża. O celu podróży do francuskiej stolicy poinformował na Twitterze. Nie wszystkim przypadł on jednak do gustu.

„W drodze do Paryża na wyjątkowe wydarzenie ważne dla wszystkich Polaków w kraju i za granicą. Wraz z delegacją wezmę udział w poświęceniu Kaplicy Polskiej w Katedrze Notre-Dame” – czytamy na profilu marszałka na Twitterze.