Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski: Trzaskowski: Wygram z kłamstwami PiS!

Data publikacji: 27.07.2018, 07:00 Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018, 11:23
Marcin Antosiewicz

Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta Warszawy, mówi w wywiadzie dla Newsweeka o swoim konkurencie Patryku Jakim, że jest “obłudny”, kaja się za wpis o Bronisławie Geremku i zapewnia, że wbrew krytyce jego kampania rozbudzi warszawiaków.

Rafał Trzaskowski: Tak! Batalia o Warszawę jest pierwszą, w której musimy sobie poradzić z tą metodą polityczną opartą na manipulacji, hipokryzji i kłamstwie. I mamy na to bardzo konkretny pomysł. W Warszawie wykonamy pierwszy krok w walce z takim stylem uprawiania polityki. Będziemy w internecie prostować informacje, walczyć z mitami i pokazywać hipokryzję polityków PiS, którzy dzisiaj mówią, że coś zrobią, a jeszcze kilka tygodni temu głosowali przeciw. Będziemy też pokazywać jak obłudne są deklaracje Patryka Jakiego, który dziś twierdzi, że chce otwartej Warszawy, a w rzeczywistości jest jednym z najbardziej ksenofobicznych polityków w kraju. Właśnie uruchomiliśmy stronę mowprawde.pl. To pierwsze z szeregu narzędzi, które pokazuje brak zgody na kłamstwo w polityce. Jeśli w sposób udany zrobimy to Warszawie, to potem zrobimy to w całej Polsce.
http://www.newsweek.pl/polska/polityka/rafal-trzaskowski-rozmowa-z-kandydatem-po-na-prezydenta-warszawy,artykuly,430656,1.html?src=HP_Section_1

Dodaj komentarz