полсский мир: Szefernaker o „kolejnej kompromitacji lidera totalnej opozycji”

Szefernaker o „kolejnej kompromitacji lidera totalnej opozycji”

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-szefernaker-o-kolejnej-kompromitacji-lidera-totalnej-opozycj,nId,2610622#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

„Rozumiem to działanie, dlatego, że też jako minister spraw wewnętrznych – jak już jesteśmy w tym czasie – pamiętam, jak z dumą policjanci mieli nazwiska wypisane na mundurach, żeby nie było działań anonimowych. To w takim wariancie dobrych demokracji” – powiedział Schetyna.

Dzisiaj tych nazwisk nie ma, więc rozumiem, że jeżeli się chce anonimizować działania policjantów, to poseł Szczerba miał prawo wskazać tę osobę i ujawnić to nazwisko. Ja jestem absolutnie przekonany, że tak powinno być. Nie ma anonimowych działań, nie ma anonimowych organizatorów wykręcania rąk, duszenia czy używania siły fizycznej w sposób nieuzasadniony. To ci wszyscy, którzy to robią – i mówię to z wielkim szacunkiem dla policji, dla munduru policji państwowej – wszyscy muszą sobie zdawać sprawę, nikt nie jest anonimowy, nikt z was nie będzie anonimowy” – argumentował lider PO.”

Dodaj komentarz