Bronisław Trzaskowski. Po trzech latach uśpienia PiS znowu wygrywa w sieci i demoluje kampanię PO

Jak zarządza się motłochem
Bronisław Trzaskowski. Po trzech latach uśpienia PiS znowu wygrywa w sieci i demoluje kampanię PO

https://opinie.wp.pl/bronislaw-trzaskowski-po-trzech-latach-uspienia-pis-znowu-wygrywa-w-sieci-i-demoluje-kampanie-po-6276474812487809a

Ale PO i Rafał Trzaskowski nie działają w próżni – szybko zderzyli się z odpowiedzią PiS. Od samego poranka aktywny był Paweł Rybicki, dzisiaj pracownik gabinetu Beaty Szydło, w kampanii w 2015 r. sztabowiec Andrzeja Dudy pracujący pod przykryciem blogera i komentatora politycznego. Na swoich profilach w mediach społecznościowych, na blogu i w felietonach dla „Gazety Polskiej Codziennie” uderzał w Bronisława Komorowskiego, nagłaśniał jego potknięcia i wyśmiewał inicjatywy. Teraz to samo robi z Trzaskowskim.

W wyśmiewanie akcji Trzaskowskiego włączyli się też inni internauci. Od startu kampanii każdy krok Trzaskowskiego śledzi Dariusz Matecki, działacz stowarzyszenia KoLiBer ze Szczecina. Kilka tygodni temu udało mu się sprowokować członków sztabu Trzaskowskiego na jednym ze spotkań, prawicowy internet przez kilka dni żył tym „atakiem”. Matecki prowadzi kanał YouTube „Prawicowy Internet”, na którym „demaskuje” plan Sorosa na zniszczenie Polski i broni „Warszawskiej Gazety”, niszowego periodyku znanego z publikowania antysemickich treści.

Dodaj komentarz